چه نوع کاوری برای چه سبکی مناسب است؟

چه نوع کاوری برای چه سبکی مناسب است؟

امروزه موسیقی را باید بخشی از زندگی خود قرار داد! همین طور هم است. از قدیم الایام موسیقی هایی با انواع مختلفی در کشور عزیزمان ایران رواج داشته و نیاکان ما همه از موسیقی دانان خبره بوده اند. امروزه نیز ایرانیان مانند قبل در زمینه موسیقی پیشرو بوده و حتی نوجانان ما که به موسیقی علاقه مند اند به این عرصه وارد شده اند. هر روز شاهد افراد زیادی هستیم که با توجه به سلیقه خود و آن سبکی که دوست دارند آهنگی را می خواندند و قصد انتشار آن را دارند تا دیگران از اثر او لذت ببرند.

پس از اتمام مراحل ساخت و تدوین یک موسیقی باید به این فکر بود که چطور مراحل پخش را به پایان برسانید. قبل از اینکه شما بخواهید موسیقی خود را در سایت های مختلف پخش موسیقی منتشر کنید باید یک کاور و یا پوسته را برای خود و یا آلبوم تان طراحی کنید.

همان طور که گفتم ما سبک های مختلف موسیقی را در فرهنگ خود جای داده ایم و همین باعث سخت شدن پروسه طراحی کاور و یا پوسته می شود.

اینکه در هر کدام از سبک ها باید دارای ویژگی های خاص خود در کاور باشند شکی وجود ندارد پس من در زیر انواع موسیقی را لیست کرده ام و برای هر کدام تعدادی از کاور ها را جمع آورده تا شما بهتر با سبک هر کاور آشنا شوید.

ابتدا کار را با موسیقی کلاسیک شروع می کنیم!

در زیر چند کاور معروف را مشاهده می کنید.

پاپ نیز یک نوع دیگر از یبک های موسیقی است که در زیر اثار آلبوم های پاپ را میبینید.

هیپ هاپ نیز که یکی از سبک های موسیقی غربی است دارای استایل های خاصی در کاور ها می باشد.

نوبتی هم که باشد نوبت به راک می رسد و آثار خلاقانه و بیاد ماندنی از این نوع کاور ها به جای مانده.

رپ را نباید فراموش کرد. کاور های رپ جذاب ند و در زیر جذاب ترین هایشان را برایتان آورده ام.

در آخر هم یک پیشنهاد برای آن خواننده ها و آهنگ سازان گرامی که قصد پخش سراسری موزیکشان را دارند که تیم سعیدوب با 7 سال سابقه و انجام پروژه های بسیار در این زمینه کارشان را خوب بلندن پس پکیج های سعیدوب در زمینه پخش سراسری موزیک با قیمیت های بسیار مناسب را از دست ندهید.

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *