پخش سراسری موزیک سعید وب

4.8/5

سرویس تخصصی انتشار و پخش آهنگ و تبلیغ گسترده موزیک در فضای مجازی

به کمک سرویس انتشار و پخش سراسری موزیک تیم سعیدوب فرصتی برای تمامی هنرمندان پارسی عزیز فراهم شده است که بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف حداقل هزینه، به راحتی صدای خود را در سر تا سر فضای مجازی پخش کنند ، به یاد داشته باشید که شیوه تبلیغات موزیک و نحوه ارائه آن در رسانه ها و بستر اینترنت دو فاکتور کلیدی برای معروف شدن فرد خواننده و شنیده شدن قطعه موزیک مورد نظر است؛ 

در نتیجه پخش سراسری موزیک و پخش آهنگ در اینترنت کاری حساس و نیازمند داشتن سابقه و تجربه در این زمینه است و به همین دلیل پیشنهاد ما به شما هنرمندان عزیز، استفاده از تعرفه های تبلیغات و پخش سراسری موزیک تیم سعید وب است، چرا که سال هاست که تیم ما در این عرصه فعالیت کرده و دارای سابقه ای درخشان در زمینه انتشار موزیک است.

پخش سراسری موزیک

برخی از هنرمندانی که به تیم ما اعتماد کردند

پخش سراسری آهنگ در اینستاگرام

شبکه های مجازی تاثیر به سزایی در بالا بردن آمار دانلود قطعه ها موسیقی دارند که بدون شک پرطرفدار ترین آن ها یعنی اینستاگرام دارای تاثیر بیشتری نیز است.

پخش سراسری آهنگ در تلگرام

پخش سراسری موزیک در کانال های پربازدید تلگرامی مانند ملوبیت، یک گزینه مناسب و تاثیرگذار برای شنیده شدن قطعه موسیقی شماست.

تبلیغات موزیک با سلبریتی ها

تبلیغات خود را به افراد مشهور بسپارید و از محبوبیت آن ها در بین جوامع به نفع خود استفاده کنید و به کمک شهرت آن ها برای خود مخاطب جذب کنید.

پخش بین المللی موزیک در اینترنت

موزیک خود را در تمامی سرویس های معتبر جهانی مانند اسپاتیفای، آیتونز، گوگل پلی، اپل موزیک و … منتشر کنید.

تعرفه پخش آهنگ در سایت

پخش سراسری آهنگ در سایت های معتبر موزیک

اولین و مهم ترین قدم در مسیر شنیده شدن یک قطعه موزیک در فضای مجازی و اینترنت، در دسترس بودن موزیک جهت دانلود و شنیده شدن آن است، که از این رو اولین مرحله تیم سعید وب در جهت انتشار و پخش سراسری موزیک، پخش آهنگ در سایت ها معتبر و یا به بیانی دیگر پخش آهنگ در اینترنت است. 

شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر لیست کامل تمامی سایت ها معتبر موزیک را مشاهده کنید.

پخش موزیک در اینترنت

پخش آهنگ در اینترنت به این صورت انجام میگیرد که سایت ها معتبر موزیک و مراجع موسیقی فایل موزیک، کاور آن و نام و مشخصات خواننده و قطعه را منتشر می کنند، که با این کار علاوه بر کاربران خود وبسایت های معتبر پخش موزیک، هر شخص دیگری نیز تنها با یک جست و جوی ساده از اسم موزیک یا خواننده و یا حتی بخشی از متن موزیک در گوگل، می تواند به فایل موسیقی و اطلاعات خواننده دسترسی پیدا کند.

تعرفه پخش سراسری موزیک در اینستاگرام

پخش و تبلیغات موزیک در اینستاگرام

همانطور که قبلا هم به آن اشاره کرده ایم، این روزها تبلیغ کسب و کار خود در اینستاگرام یک امر کاملا ضروری جهت دیده شدن آن و جذب مخاطب بیشتر است، اهمیت این موضوع برای پخش موزیک نیز نه تنها کم تر نیست بلکه حتی از اهمیت بسیار بیشتری نیز برخوردار است، به این دلیل که همه شبکه های مجازی تاثیر به سزایی در شنیده شدن و بالا بردن آمار دانلود قطعه ها موسیقی دارند که بدون شک پرطرفدار ترین آن ها یعنی اینستاگرام دارای تاثیر بیشتری نیز است.

اهمیت تبلیغات موزیک در اینستاگرام

یکی از مهم ترین دلایل اهمیت تبلیغات موزیک در اینستاگرام این است که اینستاگرام توانسته ساده ترین مکان را برای پیدا کردن دسترسی به فعالیت های هنرمندان فراهم کند، همین موضوع باعث شده است که تبلیغات موزیک در اینستاگرام جهت معروف شدن خواننده از اهمیت بالایی بر خوردار باشد. شما می توانید با مشاهده و بررسی پکیج های پخش و تبلیغ موزیک در اینستاگرام متناسب با بودجه خود از همین الان شروع به تبلیغ آهنگ خود در اینستاگرام کنید.

تعرفه پخش موزیک در تلگرام

پخش و تبلیغات موزیک در تلگرام و ملوبیت

مدت هاست که به دلایل بسیاری تلگرام یکی از محبوب ترین مکان ها برای دانلود و ذخیره موزیک است و از این رو انتشار موزیک خود در کانال های پربازدید تلگرامی مانند ملوبیت، یک گزینه حیاتی و تاثیرگذار برای شنیده شدن قطعه موسیقی شماست.

 با کلیک بر روی لینک زیر شما میتوانید لیست کاملی از کانال های موزیک تلگرام را مشاهده کنید و با انتخاب آن ها و یا استفاده از پکیج های تبلیغات موزیک در تلگرام، آهنگ خود را در کانال های موزیک تلگرام مثل ملوبیت و دنیای ترانه تبلیغ کنید.

دلیل اهمیت تبلیغ موزیک در تلگرام

از سوی دیگر تلگرام یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین شبکه های اجتماعی در ایران است که در حال حاضر کانال های تلگرامی بسیاری با بازدید بالا در آن به صورت حرفه ای فعالیت دارند که همین موضوع این شبکه مجازی را به یک مکان مهم جهت تبلیغ موزیک تبدیل کرده است.

تعرفه تبلیغات به کمک افراد مشهور

تبلیغات موزیک با سلبریتی / اینفلوئنسر

اکثر سلبریتی ها و افراد مشهور هر کدام به شکلی برای هواداران و طرفداران خود الگو هستند و در زمینه های مختلفی طرفدارانشان از آن ها پیروی میکنند و این موضوع باعث شده است که بزرگ ترین برند ها تبلیغات خود را به این افراد بسپارند و از محبوبیت آن ها در بین جوامع به نفع خود استفاده کنند و به کمک شهرت آن ها برای خود مخاطب جذب کنند. حال به کمک تیم سعید وب برای اولین بار شما هنرمندان عزیز نیز برای سرعت بخشیدن به روند معروفیت خود می توانید تبلیغات موزیک خود را به سلبریتی ها مورد نظرتان بسپارید و افراد مشهور را اعتبار کار خود قرار دهید.

تعرفه پخش جهانی موزیک

پخش موزیک در اسپاتیفای و سایر سایت های معتبر موزیک دنیا

یکی از نکات تاثیر گذار در معروفیت یک خواننده پخش موزیک در جوامعی با آمار بالا است، چرا که طبیعتا هر چه تعداد افراد بیشتری موزیک شما را بشنوند شانس محبوبیت شما نیز بیشتر می شود. شاید تا به حال دقت کرده باشید که بسیاری از موزیک ‌ها با وجود اینکه در رده ‌ی بهترین آثار در سطح جهان قرار داشتند، متاسفانه به شهرت و محبوبیتی که شایسته آن بودند نرسیدند، چرا که نتوانستند موزیک خود را به شکلی مناسب در دسترس همه قرار دهند.

شما با استفاده از سرویس تخصصی پخش بین المللی موزیک تیم سعیدوب موزیک خود را در اختیار مخاطبانی با جامعه آماری بالا قرار خواهید داد و موزیک خود را در تمامی سرویس های معتبر جهانی مانند اسپاتیفای، آیتونز، گوگل پلی، اپل موزیک و … منتشر خواهید کرد. پخش بین المللی موزیک بدون شک تاثیر بسیار زیادی در محبوبیت و فروش آثار شما خواهد داشت. انتشار موزیک در سایت‌های اسپاتیفای و اپل موزیک اول به شما و بعد به موزیک شما اعتبار ویژه ای می دهد، چرا که موزیک شما در تمامی پلتفرم های معتبر دنیا در دسترس افراد مختلف قرار خواهد ‌گرفت.

سوالات متداول

برخی از سوالات کاربران ما که شاید سوال شما هم باشد.

بهتر است در اولین قدم مشخصات خواننده، فایل آهنگ، عکس کاور و متن ترانه  در وب سایت های معتبر موسیقی قرار بگیرد که فایل موزیک به سادگی قابل دانلود برای شنوندگان باشد، سپس میتوانید به کمک تبلیغات در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی شنوندگان موسیقی خود را جذب کنید.

نمیتوان یک مدت زمان ثابت را برای معروف شدن یک خواننده یا یک موزیک در نظر گرفت اما تولید با کیفیت و تبلیغات گسترده وجه مشترک هنرمندان پر طرفدار می باشد. تبلیغات را میتوان یکی از راهی موثر در شنیده شدن آهنگ و دیده شدن خوانندگان نامبرد.

در بازار پر رقابت کنونی کیفیت تولید موسیقی و تبلیغات گسترده آن نقش به سزایی برای رسیدن به شهرت ایفا می کند. همچنین داشتن یک برنامه تبلیغاتی هدفمند میتواند تاثیر به سزایی در مدیریت هزینه ها داشته باشد.

پکیج های پخش سراسری موزیک به همراه تعرفه در وب سایت سعید وب درج شده است. شما میتوانید با توجه به بودجه و برنامه ریزی خود پکیج تبلیغاتی مورد نظر خود را رزرو کنید.

مهم ترین رسانه جهت پخش موزیک، سایت های معتبر موزیک است و این مراجع دانلود موزیک اولین مکان برای پخش آهنگ شماست و بعد از آن میتوانید موزیک خود را در شبکه های مجازی پرطرفدار تبلیغ کنید. شما میتوانید با استفاده از پکیج پخش سراسری موزیک تیم سعید وب موزیک خود را علاوه بر گوگل و اینترنت در اینستاگرام ، تلگرام، یوتیوب، آپارات و رسانه های بین المللی نیز منتشر کنید.