پخش سراسری موزیک سعید وب

سرویس تخصصی انتشار و پخش آهنگ و تبلیغ گسترده موزیک در فضای مجازی

انتشار و پخش سراسری موزیک در مراجع دانلود موسیقی و تبلیغات در فضای مجازی یکی از مراحل تاثیرگذار در موفقیت یک قطعه هنری می باشد.

تیم ما معتبرترین و پر بازدیدترین مراجع و رسانه های موسیقی را به صورت طبقه بندی شده جمع آوری کرده است. شما میتوایند پس از دریافت تعرفه و بررسی پکیج ها به سادگی پکیج مناسب خود را انتخاب و رزرو نمایید.

برخی از هنرمندانی که به تیم ما اعتماد کردند

شیوه پخش سراسری موزیک

آموزش و توضیحات پخش سراسری آهنگ به صورت تصویری و صوتی

در این ویدیو به صورت خلاصه شیوه انتشار و پخش سراسری یک قطعه موسیقی را شرح داده ایم. همچنین شما میتوانید جهت انتشار و پخش سراسری موزیک خود از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.

مراحل پخش سراسری موزیک

1- پخش سراسری آهنگ در مراجع دانلود موزیک

اولین قدم قرار دادن فایل موزیک در وب سایت ها و مراجع معتبر دانلود موسیقی می باشد که شنوندگان بتوانند با یک جستجو ساده در گوگل و ربات های دانلود موزیک تلگرام به فایل و مشخصات موسیقی دسترسی پیدا کنند.

2- تبلیغات موزیک در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی

در قدم بعد برای جذب شنونده بیشتر میتوان از شبکه های پر بازدید اجتماعی کمک گرفت. تبلیغات تیزر و یا کلیپ های میکس شده با آهنگ در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام تاثیر به سزایی در افزایش نرخ دانلود و جذب شنونده دارد.

از دیگر راه های تبلیغاتی استفاده از سلبریتی ها و اینفلوئنسر ها جهت معرفی و تبلیغ موزیک در شبکه های اجتماعی می باشد.

شما در تمامی مراحل میتوانید با کارشناسان ما ارتباط و مشاوره رایگان بگیرید.

سوالات متداول

برخی از سوالات کاربران ما که شاید سوال شما هم باشد.

بهتر است در اولین قدم مشخصات خواننده، فایل آهنگ، عکس کاور و متن ترانه  در وب سایت های معتبر موسیقی قرار بگیرد که فایل موزیک به سادگی قابل دانلود برای شنوندگان باشد، سپس میتوانید به کمک تبلیغات در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی شنوندگان موسیقی خود را جذب کنید.

نمیتوان یک مدت زمان ثابت را برای معروف شدن یک خواننده یا یک موزیک در نظر گرفت اما تولید با کیفیت و تبلیغات گسترده وجه مشترک هنرمندان پر طرفدار می باشد. تبلیغات را میتوان یکی از راهی موثر در شنیده شدن آهنگ و دیده شدن خوانندگان نامبرد.

در بازار پر رقابت کنونی کیفیت تولید موسیقی و تبلیغات گسترده آن نقش به سزایی برای رسیدن به شهرت ایفا می کند. همچنین داشتن یک برنامه تبلیغاتی هدفمند میتواند تاثیر به سزایی در مدیریت هزینه ها داشته باشد.

پکیج های پخش سراسری موزیک به همراه تعرفه در وب سایت سعید وب درج شده است. شما میتوانید با توجه به بودجه و برنامه ریزی خود پکیج تبلیغاتی مورد نظر خود را رزرو کنید.

مهم ترین رسانه جهت پخش موزیک، سایت های معتبر موزیک است و این مراجع دانلود موزیک اولین مکان برای پخش آهنگ شماست و بعد از آن میتوانید موزیک خود را در شبکه های مجازی پرطرفدار تبلیغ کنید. شما میتوانید با استفاده از پکیج پخش سراسری موزیک تیم سعید وب موزیک خود را علاوه بر گوگل و اینترنت در اینستاگرام ، تلگرام، یوتیوب، آپارات و رسانه های بین المللی نیز منتشر کنید.
 
 

موارد لازم جهت انتشار آهنگ

پخش موزیک در وب سایت های موسیقی:

  1. فایل کیفیت اصلی موزیک
  2. کاور (عکس آهنگ) در سایز 1000 در 1000 پیکسل
  3. مشخصات هنرمند و قطعه موسیقی فارسی و انگلیسی
  4. متن ترانه

 

تبلیغات موزیک در اینستاگرام:

  1. تیزر آهنگ و یا کلیپ میکس شده با موزیک
  2. متن دلخواه تبلیغاتی (کپشن)
  3. مشخصات هنرمند و قطعه موسیقی
  4. آدرس صفحه اینستاگرام هنرمند