پخش بین المللی موزیک

سرویس تخصصی پخش بین المللی موزیک و پخش موزیک در اسپاتیفای

یکی از نکات تاثیر گذار در معروفیت یک خواننده پخش موزیک در جوامعی با آمار بالا است، چرا که طبیعتا هر چه تعداد افراد بیشتری موزیک شما را بشنوند شانس محبوبیت شما نیز بیشتر می شود. شاید تا به حال دقت کرده باشید که بسیاری از موزیک ‌ها با وجود اینکه در رده ‌ی بهترین آثار در سطح جهان قرار داشتند، متاسفانه به شهرت و محبوبیتی که شایسته آن بودند نرسیدند، چرا که نتوانستند موزیک خود را در دسترس همه قرار دهند.

پخش بین المللی موزیک

پخش بین المللی موزیک و آهنگ در وب سایت های معتبر جهانی

پخش موزیک در اسپاتیفای و آیتونز

شما با استفاده از سرویس تخصصی پخش بین المللی موزیک تیم سعیدوب موزیک خود را در اختیار مخاطبانی با جامعه آماری بالا قرار خواهید داد و موزیک خود را در تمامی سرویس های معتبر جهانی مانند اسپاتیفای، آیتونز، گوگل پلی، اپل موزیک و … منتشر خواهید کرد. پخش بین المللی موزیک بدون شک تاثیر بسیار زیادی در محبوبیت و فروش آثار شما خواهد داشت. انتشار موزیک در سایت‌های اسپاتیفای و اپل موزیک اول به شما و بعد به موزیک شما اعتبار ویژه ای می دهد، چرا که موزیک شما در تمامی پلتفرم های معتبر دنیا در دسترس افراد مختلف قرار خواهد ‌گرفت.

اهمیت پخش موزیک در اسپاتیفای

اسپاتیفای یک سرویس پخش کامل موزیک است که هر شخصی از هر جای دنیا به وسیله آن می‌تواند به بیش از میلیون‌ها آهنگ، پادکست و ویدیوی تمامی هنرمندان دنیا دسترسی پیدا کند. شما نیز به عنوان یک خواننده می توانید با استفاده از سرویس پخش بین المللی موزیک تیم ما، موزیک خود را در اسپاتیفای پخش کنید و این امکان را به موزیک خود دهید که توسط میلیون‌ها نفر در سر تا سر دنیا شنیده شود.

پخش موزیک در اسپاتیفای

پخش موزیک در آیتونز

تبلیغات آهنگ در گوگل پلی

پخش موزیک در اپل موزیک

پخش در SoundCloud

پخش موزیک در Shazam

تبلیغات موزیک در آمازون

و ده ها پلتفرم موزیک دیگر

دلایل اهمیت پخش بین المللی موزیک و انتشار آهنگ در رسانه های بین المللی

  • کسب درآمد از موزیک خود به دلار
  • ثبت نام خود به عنوان یک خواننده رسمی
  • جذب مخاطب از سراسر دنیا
  • پخش موزیک خود در معتبرترین پلتفرم موزیک
  • تعلق گرفتن حق کپی رایت به موزیک شما