طراحی رابط کاربری UI

خدمات تخصصی طراحی رابط کاربری ( UI )

مدت ها است که سایت ها جایگزین دفترها و فروشگاه های فیزیکی برندهای مختلف شده اند و همین موضوع باعث شده است که اهمیت رابط کاربری یک سایت برای یک کسب و کار یا برند بیشتر از هر زمان دیگری شود، چرا که رابط کاربری سایت شما جلوه و ظاهر برند و کسب و کار شما است، درنتیجه به همان اندازه که دکوراسیون یک دفتر یا شرکت در پیشرفت آن برند تاثیر گذار است به همان اندازه نیز رابط کاربری سایت شما در جذب مخاطب و مشتری ثابت حائز اهمیت است.

 از این رو تیم طراحی سعید وب سرویس طراحی رابط کاربری سایت یا به اصطلاح طراحی UI را با بهترین کیفیت ممکن برای شما دوستان عزیز فراهم کرده است تا بتوانید موجب رونق کسب و کار خود شوید. توجه داشته باشید که در سرویس طراحی رابط کاربری سعید وب، تیم ما اول از هرچیزی با توجه به نیاز کسب و کار شما و بعد از آن با توجه به نکات تاثیرگذار تجربه کاربری یا به اصطلاح UX طراحی رابط کاربری شما را انجام میدهند تا علاوه بر داشتن یک رابط کاربری زیبا بتوانید یک UI کاربردی نیز داشته باشید.

طراحی رابط کاربری ui

طراحی رابط کاربری UI موبایل

طراحی رابط کاربری UI ریسپانسیو/ رابط کاربری موبایل

انجام یک طراحی رابط کاربری به صورت حرفه ای تنها با در نظر گرفتن نیاز مخاطبین کسب و کار یا برند شما امکان پذیر می شود و با در نظر گرفتن این موضوع که بیشتر از 90% مخاطبین و کاربران وب سایت ها از تلفن های همراه و یا تبلت های خود استفاده می کنند ریسپانسیو بودن طراحی رابط کاربری یک امر کاملا حیاتی است.

 به همین دلیل همه طراحی های انجام شده توسط تیم سعید وب که به دست شما میرسند به صورت تخصصی برای هر سه دستگاه، تلفن همراه، تبلت و کامپیوترانجام شده اند. دقت داشته باشید که با در نظر گرفتن این موضوع که گوگل اهمیت خاصی به صفحات AMP می دهد، در صورتی که شما نیاز به نسخه AMP داشته باشید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگام بگیرید.

مزایای طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو

  • کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان خود
  • بهبود تجربه‌ی کاربری
  • انعطاف‌پذیری
  • کسب رتبه‌ی بهتر در گوگل

طراحی رابط کاربری UI سایت

اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی رابط کاربری UI

برای سفارش طراحی رابط کاربری / UI تیم طراحی سعید وب به یک سری اطلاعات در مورد سایت شما نیاز دارد که در ادامه می توانید اطلاعات موردنیاز طراحی رابط کاربری که شما باید برای ما ارسال کنید را مشاهده کنید، به یاد داشته باشید که در صورت نداشتن لوگو، پلت رنگی (کد رنگ های سازمانی) و یا هر بخش دیگری از موارد زیر می توانید صفر تا صد طراحی کل وب سایت خود و یا حتی ایده پردازی آن را به تیم ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن وبسایت خود را راه اندازی کنید.

اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی رابط کاربری که باید برای ما ارسال شوند:

  • لوگو متنی و تصویری
  • پلت رنگی سایت
  • نوع صفحه (لندینگ پیج، وبلاگ و …)
  • بخش های موجود در هر صفحه از سایت

مدت زمان و هزینه طراحی رابط کاربری UI

مدت زمان ارائه سرویس طراحی رابط کاربری / UI

مدت زمان ارائه سرویس طراحی کاربری با توجه به تعداد صفحات درخواست شده از جانب شما تعیین می شود و در نتیجه زمان تحویل طرح ها متغییر است. توجه داشته باشید که بخشی از این مدت زمان بستگی به ارسال اطلاعات اولیه از سمت شما دارد و هر چه سریع تر شما اطلاعات لازم برای طراحی رابط کاربری را برای ما ارسال کنید، تیم ما نیز طراحی را زود تر شروع می کنند.

هزینه طراحی رابط کاربری / UI

قابل ذکر است که هزینه طراحی رابط کاربری سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند، تعداد صفحات درخواست شده، تعداد اتودها و سایر فاکتور ها که در زیر به آن اشاره شده است.