تاثیر Story اینستاگرام بر تبلیغات برند

تاثیر Story اینستاگرام بر تبلیغات برند

عناوین مقاله

یکی از ابداعات شبکه اجتماعی اینستاگرام توانایی ایجاد پست های 24 ساعته بود، یعنی پست های ایجاد شده بعد از 24 ساعت از پروفایل کاربر پاک می شد و دیگر قابل نمایش نبود. اینستاگرام نام این خلاقیت خود را Stort گذاشت، و همانطور که از نام این امکانات مشخص است به معنی داستان کوچکی از قسمت های زندگی روزمره بود که به صورت تصویر و در صورت علاقه کاربر متن کوتاهی موقعیت را برای اطرافیان بازگو میکرد. اما چگونه می توان این امکانات را برای بهبود کسب و کار نیز استفاده کرد، قصد داریم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم.

معمولاً وقتی یک مشتری از کالا یا خدمات شما استفاده میکند به عنوان یک طرفدار برند شما محسوب می شود و معمولاً دنبال کنندگان در اینستاگرام علاقه دارند تا پشت صحنه کار شما را مشاهده کنند. این بخش در عین واحد که نوعی سرگرمی برای مخاطبان به شمار می آید، به نحوی باعث ارتباط بسیار زیاد مخاطب با شما خواهد شد.

شما با این کار میتوانید از آخرین امکانات و خدمات خود مردم را آگاه کنید که خود شاید گاهی به منزله تبلیغات بیشتر برای شما تلقی می شود، مجزا بودن قسمت بالای اینستاگرام به نام story سبب بیشتر دیده شدن شما نسبت به پیج شخصی خواهد شد. و همچنین شما می توانید اعلامیه های ساده را از طریق قسمت Story به نمایش بگذارید.

وقتی قرار است شروع به گذاشتن مطالبی در بخش Story کنید می توانید آن را از قبل از طریق پیج خود اطلاع رسانی کنید، مثلاً اطلاعات جلنبی شرکت یا کسب و کار خود را در این بخش به اطلاع عموم برسانید. این مسئله نیز گاهی ممکن است سبب افزایش Follower های شما گردد.

اگر این شبکه اجتماعی را برای تبلیغات خود انتخاب کرده هر روز در آن حداقل یک پست بگذارید، اگر برای این کار وقت ندارید حتماً یک فرد را به این منظور استخدام کنید که برای شما به بازاریابی در اینستاگرام بپردازد.