پخش سراسری موزیک همیشه به عنوان یک مرحله بسیار مهم و البته حساس در بین هنرمندان و خوانندگان شناخته می شود. اهمیت این مرحله به اندازه ای می باشد که ممکن است اثری بسیار زیبا و دلنشین را به گل بنشاند و بر عکس اثری معمولی را طوری جلوه دهد که با موجی عظیم از طرفداران و علاقه مندان این خواننده روبرو شود. در این پست قصد دارم شما را با راه های تبلیغ و معرفی اثر هنری خود به مردم و طرفداران آشنا کنم پس در ادامه با سعیدوب، فعال در زمینه پخش موزیک همراه شوید.

در دنیای امروز رسانه ها و شبکه های اجتماعی رشد بسیار چشمگیری داشته و همیشه و در همه جا میتوان بر روی آنها به عنوان وسیله ای برای معرفی خود به جهانیان استفاده کرد.

وب سایت های موزیک

با افزایش طرفداران موسیقی در ایران وب سایت هایی در زمینه دانلود آلبوم و ترک های موسیقی شروع به فعالیت نمودند و هر روز شاهد افزایش بازدیدکنندگان آنها هستیم و همین امر باعث شده که وب سایت های فعال در زمینه موسیقی رسانه ی مناسبی برای معرفی اثر خود به مردم و دوستداران موسیقی به نظر آیند. البته باید به این نکته توجه کرد که مدیران اینگونه وب سایت ها در قبال پخش موزیک شما در سایت خود از شما مبلغی دریافت خواهند کرد و با اینکه تعداد این وب سایت ها بسیار است و شما برای موفقیت باید موزیک خود را در بیشتر این وب سایت ها پخش کنید پس از نظر مالی بسیار شرایط سختی را در پیش رو دارید و زمان زیادی را باید صرف انتشار اثر هنری خود در همه این وب سایت ها کنید! اما نگران نباشید! سعیدوب با داشن قرارداد طولانی مدت با بهترین سایت های موسیقی پکیج های متنوعی را در پیش روی شما می گذارد که شما با انتخاب یکی از این پکیج ها می توانید هم از نظر مالی و هم از نظر وقت صرفه جویی کنید و این امر را به تیم پر تجربه سعیدوب در زمینه پخش سراسری موزیک بسپارید. برای دیدن پکیج ها و تعرفه ها کلیک کنید.

شبکه های اجتماعی

بازار شبکه های اجتماعی بسیار گرم تر از گذشته به نظر می رسد و همین گرمی باعث شده صاحبان کسب و کار ها حساب جداگانه ای بر روی آنها باز کنند. با این وجود می توان صفحاتی درا در این شبکه پیدا کرد که دارای دنبال کنندگان بسیاری می باشند. سایت های فعال در زمینه موسیقی در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت خود را گسترش داده اند و این یکی از رسانه های موثر در پخش سراسری موزیک است. شما می توانید اثر خود را در این شبکه ها به اشتراک بگذارید. در اینجا هم باید بگویم یک نیم نگاهی به پکیج های سعیدوب در زمینه پخش سراسری موزیک بیندازید تا متوجه کیفیت آنها شوید و هم از نظر وقت و هم از نظر هزینه در انجام این کار صرفه جویی کنید. علاوه بر این متخصصان تولید محتوا در تیم سعیدوب وظیفه دارند کار تولید محتوا برای تبلیغات شما در پخش موزیکتان را به بهترین شیوه انجام دهند.(متن های از نظر روانی بهینه می شوند)

این روش های عمده ای بود که در پخش موزیک خود می توانید بر روی آنها حساب باز کنید. البته باید بگویم که این همه ماجرا نیست و برای راهنمایی های بیشتر با مشاور سعیدوب از طریق این آیدی تلگرام ارتباط برقرار کنید تا از مشاوره رایگان و با کیفیت مشاوران ما برخوردار شوید.

هنر خود را دست کم نگیرید، شما یک هنرمند واقعی هستید! کافی است معرفی شوید!

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *