پنل هوشمند تبلیغاتی

پنل هوشمند تبلیغاتی

پنل هوشمند تبلیغاتی :: امروزه با وجود بازار رقابتی میان شرکت ها و برند های مختلف، تبلیغات جایگاه مهمی در بخش بازاریابی پیدا کرده است. طوری که سالانه شرکت های بزرگ هزینه های زیادی صرف تبلیغات می کنند و بازدهی خوبی می گیرند.
هم اکنون میتوان گفت مردم جهان بیشتر وقت خود را سرگرم گوشی های هوشمند خود هستند، از این رو فرصت مناسبی برای تبلیغات در گوشی همراه پیش آمده که تاثیر به سزایی دارد.
تیم سعیدوب از تبلیغات پیامکی غافل نمانده و با توجه به اهمیت و تاثیر گذاری این نوع تبلیغات با کمک برنامه نویسان خود پنل های پیامکی مختلفی راه اندازی کرده است.
۱- پنل تبلیغاتی تلگرام
این نوع پنل تبلیغاتی که برای تلگرام ساخته و راه اندازی شده است، توانایی ارسال پیامک انبوه (روزانه ۱۰۰،۰۰۰ پیام) را به شماره های مورد نظر شما به شکل چندرسانه ای یا متنی دارد.
۲- پنل تبلیغاتی پیامکی
پنل sms پر قدرت تیم سعیدوب قادر است به تمامی شماره ها حتی شماره هایی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند پیامک ارسال کند.
۳- پنل تبلیغاتی واتس اپ whatsapp
این نوع پنل تبلیغاتی که برای واتس اپ ساخته و راه اندازی شده است، توانایی ارسال پیامک انبوه (روزانه ۱۰،۰۰۰ پیام) را به شماره های مورد نظر شما به شکل چندرسانه ای یا متنی دارد.
۴- پنل تبلیغاتی وایبر
این نوع پنل تبلیغاتی که برای وایبر ساخته و راه اندازی شده است، توانایی ارسال پیامک انبوه (روزانه ۱۰۰،۰۰۰ پیام) را به شماره های مورد نظر شما به شکل چندرسانه ای یا متنی دارد.

ثبت سفارش !

untitled-1

پخش سراسری موزیک|پخش سراسری آهنگپخش سراسری ترانه|پخش سراسری رادیو جوان|پخش موزیک در وب سایت های معتبر موزیک|

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *