عناوین مرتبط با پخش سراسری موزیک در بخش بلاگ سعیدوب بسیار مشاهده می شود و همین نمایانگر اهمیت آن برای اعضای تیم می باشد. در طول چندین ماه اخیر صحبت هایی در باره اینکه چه کنیم پخش بهتری را داشته باشیم و یا …
در این میان هیچ مطلبی برای جمع بندی عناوین موثر در پخش سراسری موزیک نوشته نشد و امروز تیم نویسندگی سعیدوب این مطلب را برای داشتن یک جمع بندی مفید در آرشیو خود برای شما بازدیدکنندگان منتشر می کند. در ادامه با ما همراه شوید تا با عوامل موثر در پخش سراسری موزیک آشنا شوید.
فصل انتشار
زمانی که شما اقدام به پخش و معرفی اثر هنری خود می کنید بسیار مهم است. انتخاب زمان و یا فصل مناسب برای انتشار یک عمل بسیار حیاتی به شمار می رود. منظور از این کلام این است که شما به عنوان هنرمند باید توجه کنید که مردم جامعه در این ماه با شرایطی که بر جامعه حاکم است آمادگی پذیرش آهنگ من را به عناون محبوب دلشان دارند و یا خیر؟
هیچ فرد باهوشی آهنگ شاد خود را در ماه محرم منتشر نمی کند؛ چراکه جو حاکم بر جامعه جوی غمگین است و قطعا تعداد کمی از افراد از آهنگ شما استقبال میکنند.
محتوا در پخش موزیک
پخش سراسری موزیک یک تبلیغات است. همانطور که میدانید یک تبلیغ نیازمند محتوای تبلیغاتی بسیار قوی می باشد و تا بحال تبلیغی را بدون محتوا ندیده ایم. یک محتوا می تواند بصری باشد و یا اینکه متنی جذاب باشد.
پخش موزیک نیز با توجه به اینکه نوعی تبلیغ بشمار می رود پس باید دارای محتوا باشد. گاهی خواننده برای موزیک خود پوستری گرافیکی را تهیه می کند که همان به عنوان محتوای تبلیغ بشمار می رود و گاها از متونی پرمعنا در پوستر به عنوان متن تبلیغاتی استفاده می شود.
کیفیت اثر
یک اثر هنری برای رسیدن به موفقیت باید با کیفیت باشد. کیفیت را در هنر می توان از بعد های مختلف تعریف کرد. در زمینه خوانندگی و آهنگ، کیفیت صدای آهنگ حرف اول را میزند و پس از آن به کیفیت صدای خواننده و سپس کیفیت آهنگسازی و .. توجه می شود. یک خواننده برای رسیدن به آن موقعیت دلخواه همچنان باید به دنبال ارائه بهترین کیفیت ها در ابعاد مختلف باشد.
شیوه پخش موزیک
تا به اینجا بیشرین عوامل وابسته به خود هنرمند بوده است ولی در این بخش به تیم منتشر کننده موزیک برمیگردد.
نوین بودن پخش بسیار مهم است. در این سال های شکوفایی فضای مجازی و سلایق بصری باید به آنها به عنوان راه و حفره یا برای موفقیت نگاه کرد. برای مثال پخش موزیک در شبکه های اجتماعی رایج در بین جامعه افراد یکی از شیوه ها است ولی نباید این موضوع را به شبکه های اجتماعی وسایت های موزیک محدود کرد. تبلیغات میدانی در خیابان ها و مراکز پر تردد نیز یکی از شیوه ها است که بسته به خلاقیت تیم منتشر کننده با کیفیت های ومختلف انجام میگیرد.
ایده تبلیغات بصری میدانی برای اولین بار توسط تیم سعیدوب برنامه ریزی شده و هنوز که هنوز است در بین دیگر تیم های پخش کننده موزیک رایج نشده و به همین دلیل دارای تاثیر بسیار زیادی در موفقیت شما خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *